Pedagogi

 

Aija Kukule


Studijas dibinātāja, vadītāja un pedagogs, pazīstama populārās mūzikas dziedātāja (Latv. PSR Nopelniem bagātā skatuves māksliniece, komjaunatnes prēmijas laureāte, Lielās mūzikas balvas ieguvēja).

Koncertējusi Ungārijā, Vācijā, Čehijā, Bulgārijā, Japānā, Ceilonā, Grieķijā, Kazahijā, Ukrainā, Krievijā, Irākā, Jordānijā, ASV utt. Bijusi pirmā izpildītāja ap 200 latv. komp. oriģināldziesmām (ieraksti Latv. radio fonotēkā).
Beigusi J. Vītola Latvijas Valsts konservatorijas kordiriģentu nodaļu. Maģistra grāds pedagoģijā. No 1998-2003 studējusi LU pedagoģijas un psiholoģijas institūta doktorantūrā.

11 gadus strādājusi RPIVA mūzikas fakultātē vadot kursu kora diriģēšanā. Turpina praktiski pētīt bērna balss un muzikālās dzirdes attīstības iespējas un problēmas (uzstāšanās starptautiskās konferencēs, publikācijas).

No studijas dalībniekiem 2002. gadā izveido bērnu kori "Omnes" ar kuru gūta starptautiska atzinība (Igaunija, Beļģija, Zviedrija, Vācija, Itālija, Ungārija, Spānija, Krievija).Plūkti lauri 52. Eiropas bērnu un jauniešu kora festivālā Neerpeltē, iegūts zelts un žūrijas speciālbalva koru konkursā Itālijā, zelta godalga Budapeštā un Bad Ischl(Austrija), pirmās pakāpes diplomi Sankt-Pēterburgā un Daugavpilī, 1.vieta Ohridā (Maķedonija) un Krakovā(Polija)

Izcilākais panākums-koris kļuvis par 1.starptautiskā bērnu koru konkursa Coralis 2007(Barselona)uzvarētāju.

 Ierakstīti 5mūzikas albumi: dziesmas bērniem, klasiskais kora kompaktdisks un trīs CD ar mūsdienu autoru kompozīcijām.

Meita Ance.

Patīk mūzika, vasara un jūra, ziemā plunčāties baseinā, apmeklēt labus koncertus.

Inese Zālīte
Beigusi RPIVA pedagoģijas fakultāti iegūstot mūzikas skolotāja kvalifikāciju.
Ērģelniece un bērnu ansambļa vadītāja Romas katoļu Vissvētākās Trīsvienības un Sv.Antona draudzēs.
Strādā Rīgas 28. vidusskolā par mūzikas skolotāju.
Zināšanas papildinājusi meistarklasēs: B. Čilkots un Vaceks (darbs ar kori), K. Šēnhers(džeza diriģēšana), kā arī ērģelnieku kursos un LU Teoloģijas fakultātes organizētajos kursos.
Brīvajā laikā patīk lasīt, ceļot, fotografēt.

Olga Gorbačova  – klavierspēles skolotāja

2006.gadā beigusi Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskolu, iegūstot bakalaura grādu izglītībā un mūzikas skolotāja kvalifikāciju(specializācija-klavierspēles skolotājs).Beigusi studijas maģistratūrā.

Papildinājusi zināšanas Hamburgas Mūzikas un teātra augstskolā(Vācija) un meistarklasēs pie H. Šikera St. Moricā, (Šveice).Piedalās starptautiskās zinātniskās konferencēs un pianistu konkursos. Jau 5 gadus Olgas sagatavotie audzēkņi iztur reģionālo atlasi Rīgā un lieliskiem rezultātiem startē pianistu konkursā Parīzē.

Patīk ceļot, lasīt detektīvus, japāņu virtuve un  aerobikika

 
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

LABI